Cart
close× Call Us 0850 333 8121

Müşteri Hizmetleri

Nakliye & Teslimat
Aldığım ürün ne zaman teslim edilir?
Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir
Kısmı teslimat nedir?
Satış sonrası en önemli hedefimiz, siparişlerinizin ortalama tedarik süreci içinde kargoya teslim edilmesidir. Bazı ürünlerde bu süre, ürünün özelliğine ve tedarikçiye göre farklılık gösterebilir. Böyle bir durumda, ürün bilgilerinde gecikme süresi belirtilir. Tedarik süreci uzayan ürünler nedeniyle mağdur olmamanız için, stoklarımızda gönderime hazır olan ürünler bekletilmeden kargoya verilir. Bu uygulamaya “kısmi teslimat” denir.
Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?
fotokopimarketim.com’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.Ayrıca “Hesabım” sayfasındaki “Siparişlerim” altından bu bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.
Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi. Ne yapmalıyım?
Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse kargo yetkilisine fatura talebinizi tekrar iletin.Talep ettiğiniz halde size teslim edilmeyen faturalarınız için tutanak hazırlatın ve bu konuda bizi bilgilendirin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da “aslı gibidir” kaşeli bir kopyasını adresinize gönderebiliriz. Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.
Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?
fotokopimarketim.com’dan verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin.Sorununuzu en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz.
Kargom yanlış adrese gidiyor, ne yapabilirim?
Siparişiniz kargoya verildiğinde teslimat adresiniz hiçbir değişiklik yapılmadan otomatik olarak kargo firmasının sistemine aktarılır ve gönderi işlemi bu doğrultuda devam eder. Teslimat şubeleri, kargo firması tarafından adresinize bağlı bulunan şubeye çıkarılır. Dolayısıyla ürünün teslimat için hangi şubeye verileceği fotokopimarketim.com’a bağlı bir seçim değildir.
Kargonuz eğer yanlış adrese ya da şubeye gönderilmişse, bize e-posta yoluyla bilgi verdiğiniz takdirde kargo firması tarafımızca bilgilendirilir ve yönlendirme işlemleri en kısa sürede yapılır.
Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?
Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?
Teslimat adresi değişikliğini, siparişinizin tamamı tedarik sürecindeyken bize e-postayla bildirebilirsiniz. Ancak siparişinizdeki bir ya da birkaç ürün daha önceden kargoya verildiyse (kısmi teslimat), önceden belirlediğiniz teslimat adresi kargo firmasına online olarak aktarıldığı ve tek sipariş için yapılan her kargo çıkışında aynı teslimat adresi kullanıldığı için sistem üzerinden yapılacak adres değişikliği kargo firmasının sistemine hemen yansımaz.
Kısmi teslimat sonrası kalan ürünleriniz kargoya verildikten sonra size göndereceğimiz e-posta ya da SMS bilgisi doğrultusunda teslimat adresi değişikliğinizi bize ya da kargo şubenize iletebilirsiniz.
Siparişim darbeli, kırık geldi. Ne yapmalıyım?
Satışa sunduğumuz tüm ürünler, tedarikçi firmadan alınırken ve kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Dolayısıyla, hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderilme olasılığı yoktur. Buna rağmen cam eşya, elektrikli ısıtıcı gibi niteliği itibarıyla hassas ürünlerde, taşıma sırasında düşürülmesi veya kargoya hatalı yüklenmesi nedeniyle hasar oluşabilir.
Böyle bir durumda süreç şöyle işler:
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatın.
Hasar Tespit Tutanağı hazırlanırken kargo görevlisinin tutanağa yazdığı açıklamalara dikkat edin. Örneğin; “Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.” gibi bir açıklama, ürünün taşınma sırasında zarar görmediği şeklinde yorumlanır ve değişim talebiniz sırasında sorun yaşamanıza neden olur.
Hasarlı gelen ürünle ilgili tam ve doğru kelimelerle tutanak tutması için görevliyi uyarın.
“Ürün teslim edildiğinde kontrol edildi ve hasarlı olduğu görüldü.” gibi bir açıklamanın yer aldığı tutanak, ürün iade işleminizi hızlandıracaktır.
Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.
Aldığım ürünün paket içeriği eksik çıktı, ne yapmalıyım?
fotokopimarketim.com’da satışa sunulan ürünler, tedarikçi firmalardan orijinal kutularında gelir ve hiç açılmadan paketleme yapılarak kargoya teslim edilir. Ürünlerin sevkiyatında yaşanabilecek olası sorunlara karşı kargo paketleri üzerine yapıştırdığımız etiketlerde bir uyarı yazısı göreceksiniz. Bu uyarıda, teslimat sırasında kargo görevlisi yanınızdayken ürünü açıp kontrol etmeniz gerektiği hatırlatılmaktadır. Yapacağınız kontrol sonucunda ürün paket içeriğinde bir eksik ya da hata olduğu takdirde, kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekir. Bu işlemin ardından dilerseniz ürünü teslim alabilir, sadece tutanakla birlikte bize başvuruda bulunabilirsiniz.
Paket içeriğindeki eksik ya da hatayı teslimat sonrasında fark ederseniz, tutanak olmadan da fotokopimarketim.com’a başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için sipariş takip sayfanızda bulunan “Arıza/İade/Değişim” ikonunu tıklayarak “ Eksik Ürün/Aparat” formunu doldurunuz. Böyle bir durumda, konuyla ilgili gerekli kayıtlar alınıp işlemleriniz hemen başlatılır. Siparişinizdeki eksik parça hakkında kategori departmanı ve tedarikçi firmayla iletişime geçilir. Kayıt altına alınan eksik parça firmadan temin edilir ve adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir.
Hangi kargo şirketlerini kullanabilirim?
Yurt içi siparişlerinizde:
Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin gönderimi için Yurtiçi Kargo,Aras Kargo ya da MNG Kargo firmasını seçebilirsiniz. Kargo ücreti gönderi ili, siparişin desi/hacim toplamı ve seçilen kargo firmasına göre değişkenlik gösterir.
Gizlilik & Güvenlik
Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?
fotokopimarketim.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi kartı güvenlik kontrolü gerekli mi?
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biri. Bu nedenle kredi kartıyla yaptığınız alışverişler sırasında bazen bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Böyle bir durumda bankanız, kayıtlı bilgilerinizden size ulaşır ve telefonda sipariş teyidi alır. Bunun için, bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz. Unutmayın! Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranıza ulaşılamazsa siparişiniz iptal edilebilir. fotokopimarketim.com’a üye olurken verdiğiniz telefon numarasının doğruluğundan emin olmalısınız. Çünkü siparişinizle ilgili her türlü bilgilendirme için e-posta adresiniz ve telefon numaranız kullanılır.
İade & Değişimler
Ürünümü iade etmek istiyorum, İade Şartları nedir, hangi ürünleri iade edebilirim?
Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde fotokopimarketim.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;
 • Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallar, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar, gazete, dergi gibi süreli yayınlar, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar için cayma hakkı kullanılamaz.

  Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

  -Taşınabilir Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
  -Her türlü yazılım ve programlar
  -Her türlü ofis makineleri (fotokopi, faks, yazıcı v.b)
  -Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
  -Telefon kontör siparişleri
  Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

• Lütfen iade işlemi için, ürünü fotokopimarketim.com’a göndermeden önce başvuru kaydında bulunun.

• İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

• Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

• “Ürünü İade Etmek İstiyorum” formunu  doldurun ve fotokopimarketim.com adresine mail olarak gönderin.

• Ürün iadesi kabul edildiği takdirde tarafınıza iade prosedürünü bildiren bir mail alacaksınız.

Sipariş
FotokopiMarketim.com’dan nasıl sipariş verebilirim?
Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük baskı teknolojileri merkezine üye olmak için ana sayfamızdaki“Yeni Üye” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik, üyeliğimiz ücretsiz!
Üyelik formunu doldurduktan sonra:
• Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. “Alışverişe Devam Et” linkine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.
• İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Sipariş Teslimat Bilgileri” ekranına gelirsiniz.
• Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra sayfanın altından kargo tecihinizi seçebilirsiniz.
• “Devam Et” butonuna basarak Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde girin.
• Eğer taksitlendirme yapacaksanız, kart bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın altında size gösterilecek taksit seçenkelerinden birini seçmelisiniz.
• Kredi kartıyla ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin yanındaki “Havale/EFT veya Mail Order” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını not edin.
• Kredi kartı ya da banka havale bilgilerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayıp sipariş onay ekranına geçin.
• Ekranın sağ üst tarafında bulunan  “Siparişi Onayla” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın.
• Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın sağ üst köşesinde göreceğiniz“Sipariş Takibi” sekmesinden siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?
fotokopimarketim.com’dan verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.
Teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen gösterin. Kargo şubesi olarak teslimat adresi belirtilen siparişlerin kargo çıkışı yapılamaz.
Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayın.
Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimi yapılmaz. Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.
"Sepetim" nedir? Nasıl kullanılır?
“Sepetim” ana sayfamızın sağ üst köşesinden kolayca ulaşabileceğiniz, sitemizden alışveriş yaparken sıkça kullanacağınız bir ekrandır. Bu ekranda şunları yapabilirsiniz:
• Ürün sayfalarında gezerken beğendiklerinizi, ürünlerin çevresinde bulunan “Sepete Ekle” butonu yardımıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.
• Seçtiğiniz ürünlerin ve varsa hediyelerinin eklenip eklenmediğini bu ekranda kontrol edebilirsiniz.
• Almak istediğiniz ürünlerin adetlerini belirleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, sepetteki ürünlerin sağ tarafında bulunan kutucukların üzerinde bulunan oklar sayesinde adetleri çoğaltabilir ya da azaltabilirsiniz.
• Alışveriş sırasında almaktan vazgeçtiğiniz bir ürün olursa, o ürününün sağ tarafında bulunan “Sil” butonuna basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
• Seçtiğiniz ürünün hediye paketinde gönderilmesini isteyebilirsiniz. Bunun için “Hediye Paketli İstiyorum  kutucuğunu işaretledikten sonra“Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayın. Unutmayın! Hediye paketi seçimi sipariş oluşturma aşamaları tamamlandıktan sonra yapılamaz.
• Sepetinizde “Çek/Promosyon Kodu Kullan” linkine tıklayarak hediye çeklerinizi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
• Siparişlerinizin KDV dahil toplam fiyatını,ödeyeceğiniz kargo bedeli tutarını ve kullanılan Çek/Promosyon tutarını bu ekranda görebilirsiniz.
Ödeme, Fiyatlandırma & Promosyonlar
Alışverişimi yaptım, ne şekilde ödeyebilirim?
Sitemizden vereceğiniz siparişleri kredi kartınızı kullanarak peşin ya da taksitle ödeyebilir; dilerseniz ödemenizi Havale/EFT veya Mail Order ile yaparak Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Hangi kredi kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilirim?
Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:
Yapı Kredi Bankası: Worldcard
İş Bankası: Maximum Kart
Garanti Bankası: Bonus Card, Shop & Miles Card
Deniz Bank: Bonus Card
Finans Bank: CardFinans
Akbank: Axess Kredi Kartı
HSBC: Advantage Card
Havale/EFT’yle ödeme yapabilir miyim?
 • Sitemize üye olduktan sonra gönlünüzce alışveriş yapabilir; ödemesini de dilerseniz havale/EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezine ücretsiz üye olmak için ana sayfamızdaki “Yeni Üye” butonuna tıklamanız yeterli!


  Üyelik formunu doldurduktan sonra:

  • Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. “Alışverişe Dön” linkine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

  • İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak “Sepetim” ekranına gelirsiniz. Burada “Devam Et” butonuna tıklayıp bir sonraki ekrana geçin.

  • Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra ödeme ekranına geçin.

  • Ödeme ekranında kredi kartı seçeneğinin yanındaki “Havale/EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını bir yere not edin.

  • Banka havale bilgilerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuyla sipariş onay ekranına geçin.

  • Sipariş onay ekranında, ürün sayfasında havale indirimi ile belirtilen fiyat üzerinden ödeyeceğiniz yeni tutarı göreceksiniz. Bu tutarı bir yere not edip, ürün bilgilerinizi kontrol edin.

  • Ekranın en altındaki “Siparişi Onayla” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın.

  • Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir; bu numarayı bankaya Havale/EFT yaparken dekontun açıklama kısmına yazmayı unutmayın.

  • Ziraat Bankası hesaplarımıza yapılan ödemeler, havalenin geliş sıralamasına göre aynı gün içinde onaylanır.

  • Garanti Bankası ve İş Bankası hesaplarımıza yapılan ödemeler, toplam sipariş tutarınız kadar ödeme yapmanız ve dekontun açıklama kısmına sipariş numarası yazmanız durumunda havalenin geliş sırasına göre yine aynı gün içinde onaylanır. Sipariş numarası yazılmamış ya da toplam sipariş tutarından daha fazla yapılmış ödemeler incelenir ve en geç ödeme yapılan günün ertesinde onaylanır.

  • Havale işleminizi ATM’lerden de yapabilirsiniz; ama ATM aracılığıyla yapılan ödemelerde sipariş numarası, isim vb açıklamalar yazılamadığı için sipariş onayında sorun yaşanır. Bu tip sorunlar yaşanmadan, siparişinizin kısa sürede onaylanması için ödeme bilgilerinizi bize e-posta ile göndermenizi öneririz.

  • Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemleri, bankaya ve ödeme yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. Öğleden sonra yapılan EFT’ler bir sonraki gün işleme alınır.

  • Havale/EFT işleminiz onaylandığı size bir e-posta mesajıyla bildirilir, bu mesajı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş demektir. Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Sipariş Takibi” sekmesinden verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Havale/EFT işlemleri için hesap numaralarınız nelerdir?
GARANTİ BANKASI:
AYDIN ŞUBESİ
ŞUBE KODU: 015 
HESAP NUMARASI: 6297574 
IBAN NUMARASI: TR820006200001500006297574 
İŞ BANKASI: 
AYDIN ŞUBESİ 
ŞUBE KODU: 3000 
HESAP NUMARASI: 1625552
IBAN NUMARASI: TR960006400000130001625552
ZİRAAT BANKASI: 
AYDIN ŞUBESİ 
ŞUBE KODU: 33
HESAP NUMARASI: 54836438-5001
IBAN NUMARASI: TR340001000033548364385001
Sipariş Görüntüleme
Siparişim neden ödeme kontrol sürecinde bekliyor?
 • fotokopimarketim.com’dan yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı güvenliğinizi sağlamak için banka onayına ihtiyacımız var. Onay süreci şu şekilde işler: 

  • Kredi kartları güvenlik birimi, gerek duyduğunda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinizde yer alan sabit telefon numaralarından size ulaşarak sipariş onayı alır ve bize iletir. 

  • Sipariş onayı sistemimizde göründüğünde, siparişiniz hemen hazırlanır ve kargoya teslim edilir. 

  • Siparişiniz 2 günü aşan sürede onay alamamışsa; bankanız, kendi sistemlerinde kayıtlı bulunan sabit telefon numaralarından sizi aramış; fakat ulaşamamış demektir. 

  Bu durumda, bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve kredi kartı güvenlik birimine size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi öneririz. 

  • Kişisel bilgilerinizi güncelledikten sonra siparişiniz sistemimizde görünecek ve

Siparişimin ödemesi neden peşin alınmış?
 • Ödeme seçeneklerini sipariş oluşturma aşamasında sadece siz belirleyebilirsiniz.Verdiğiniz siparişle ilgili ödeme seçeneğine sonradan müdahale etmemiz mümkün değildir. 

  Bu nedenle siparişiniz onaylanmadan önce, işaretlemiş olduğunuz ödeme şeklini kontrol edin. Taksit seçeneği belirlenmemiş olan siparişleriniz peşin ödeme olarak kabul edilir ve daha sonradan taksitli ödemeye dönüştürülemez.

Sipariş verdikten sonra ürünün fiyatı düşmüş. Ne yapabilirim?
 • Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyatları ithalatçı firmalar tarafından belirlenir; bu fiyatlara ve döviz kurlarına göre her gün fotokopimarketim.com tarafından güncellenir.

  Öte yandan, indirimlerin başlangıç ve bitiş tarihlerinde bazen değişiklik yaşanabilir. Siparişlerinizin toplam tutarları sipariş oluşturma aşamasında bankanız tarafından otomatik olarak alındığı için, sonradan üründe yapılan indirimler ne yazık ki ödemenize yansımaz. Bu durumda dilerseniz siparişinizi iptal edebilirsiniz. 

  Eğer siparişiniz tedarik sürecindeyse, bizi e-posta yoluyla bilgilendirdiğiniz takdirde ürün fiyatında yapılan indirim ödemenize yansıtılacaktır.

Siparişim neden onaylanmadı ve iptal edildi?
 • fotokopimarketim.com ya da bankanız, gerekli gördüğü durumlarda sipariş onayı için sistemde kayıtlı olan telefon numarasından kredi kartı sahibine ulaşmaya çalışır.

   Böyle bir durumda, telefon numarasına ulaşılamazsa kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak için sipariş iptal edilebilir. Sipariş iptaliyle ilgili bilgiler, sipariş sahibinin üyeliği sırasında kayda alınan e-posta adresine gönderilir. Siparişlerinizin banka tarafından onaylanabilmesi için, bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın!

Hesap Bilgilerini Güncelleme
“Hesabım Nedir?”
 • “Hesabım” sayfasından siparişlerinizi ve arıza/iade/değişim işlemlerinizi takip edebilir; kazandığınız hediye çekilerini görüntüleyebilir; üyelik bilgisi güncelleme, şifre ve adres değişikliği gibi hesap ayarlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Size özel fırsatlar ve dönemsel kampanyalar da bu sayfada duyurulur.

fotokopimarketim.com’a nasıl üye olabilirim?
 • fotokopimarketim.com’a hiçbir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Hemen şimdi, kolayca! Ana sayfamızdaki “Yeni Üye” butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Aramıza katıldığınızda kampanyalardan, indirimlerden ve daha pek çok fırsattan herkesten önce haberdar olacak, fotokopimarketim.com’a üye olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız.

Üyelik avantajları nelerdir?
 • Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezine üye olmanız size pek çok avantaj sağlar. Mesela, ilgi alanınıza giren ürünlerdeki kampanya, indirim vb fırsatlardan herkesten önce haberdar olursunuz. Sitemizin sunduğu ayrıcalıkları, yenilikleri hemen duyarsınız. Üstelik, fotokopimarketim.com’un müşterileri arasında yer almak size her zaman çok puan kazandırır!

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?
 • Üyelik bilgilerinizi güncellemek için “Hesabım”/“Hesap Ayarlarım”/”Üyelik Bilgisi Güncelleme” yönlendirmelerini takip edin. “Üyelik Bilgisi Güncelleme” sayfasında gerekli değişiklikleri yapıp “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?
 • “Üye Girişi” sayfasındaki “Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayın” linkinden şifre hatırlatma adımlarının olduğu sayfaya ulaşın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi belirtilen alana yazarak “Devam” butonuna tıklayın. Yeni şifre belirlemeniz için size gerekli olan link e-posta adresinize hemen gönderilir. Bu linki tıklayarak yeni bir şifre belirleyebilir, daha sonraki üyelik girişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

  Ayrıca dilediğiniz zaman “Hesabım” sayfasından şifre değişikliği yapabilirsiniz.